PremiumPOMOGĘ POPRAWIĆ PRACĘ

Cena: do negocjacji

Witam. Pomagam poprawiać prace, w których w trakcie pisania popełniono różnego rodzaju błędy. Oferuję poprawki prac wszelkie. Gramatyczne, stylistyczne, językowe, poprawnościowe i te techniczne albo merytoryczne.
Poprawiam na szybko i na ekspresowo, jeśli jest takie zapotrzebowanie.

A może masz problem z plagiatem w pracy?

Jak pisałeś pracę nie myślałeś, że może być ona niepoprawna. A tu wysoki współczynnik plagiatu, który przecież może powstać w naszym materiale, jeśli go odpowiednio nie zredagujemy. Jeśli wiec nie zadbamy o wysoką jakość poziomu językowego naszego tekstu taki problem może wystąpić. Może on też wystąpić jeśli podamy zbyt mało źródeł, z których korzystaliśmy a procent nie opisanych cytatów będzie ponadwymiarowy. Praca jest sprawdzana przede wszystkim przez recenzentów pracy. To ona jest dla nich ważna (sprawdzają przecież czy zasłużyłeś na dyplom czy też jeszcze nie).
Wykluczam i poprawiam napotkane w tekstach błędy językowe i wysokie współczynniki plagiatu. A także inne sygnalizowane poprawki.
A dokładnie?
Szukam błędów językowych w tekście: interpunkcyjnych, fleksyjnych, leksykalnych, stylistycznych i innych itd. Trzeba je odnaleźć i poprawić. I zredagować na nowo tekst, który ma wysoki współczynnik plagiatu.

Dla pozytywnego zakończenia przemyślmy nasz tekst pod względem całościowym. Nad pięknem tekstu, jego klarownością, stylem i jego klasą. (Sprawdźmy też czy na pewno piszemy swoimi zdaniami z ich zrozumieniem.)
A teraz egzamin.
Czy wszystko jest czytelne zrozumiałe? Czy to skończone dzieło? Prawidłowe pod względem językowym i merytorycznym? Zrozumiałe dla czytelnika?
To teraz trzeba tekst pod względem plagiatu sprawdzić jeszcze raz. A może jeszcze kilka razy i jeszcze ciągle współczynniki są zbyt wysokie aby zadowolić osoby sprawdzające prace na uczelni.
Możesz napisać do mnie. Oferuję pomoc w korektach, poprawkach, zmianach tekstowych, zmianach merytorycznych, poprawie plagiatu, poprawie plagiatu w czasie ekstremalnym.
Jeśli nie dajesz rady to po co się męczyć, szczególnie jeśli to ma nie da pożądanego efektu. Pisz. Zadawaj pytania. Jestem od tego żeby na nie odpowiadać. Wiem, nie chce Ci się tego wszystkiego robić?

Bo czym jest właściwie styl tekstu pisanego? jest to taki sposób ukształtowania wypowiedzi, który oznacza się swoistymi, łatwo zauważalnymi dla czytelnika właściwościami. Język to ogromne bogactwo środków pozwalających ich użytkownikom zaspokajać wszelkie potrzeby komunikacyjne. Dobry styl cechuje jednorodność. Uwzględnia on również językowe wykładniki dostosowania się twórcy do sytuacji komunikacyjnej. Nie ma dobrego stylu bez poprawności gramatycznej i ortograficznej. Ramy dobrego stylu wyznacza: obfitość i oszczędność użytych środków.

Zapraszam!

Kontakt ze mną codziennie on-line.
opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 04.11.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 491


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik