PremiumPOPRAWA PLAGIATU KOREKTY TEKSTÓW

Cena: do negocjacji

Poprawiam plagiat, nawet bardzo wysokie współczynniki. Wykonuję korekty stylistyczne, merytoryczne, językowe, redakcyjne. Poprawiam materiały naukowe, arkusze książek, także poradniki, artykuły prasowe, materiały na e-booki oraz wszelkie inne materiały z wyżej podanymi problemami. Szybka i sprawna realizacja. Wykonanie nawet do kilku godzin. POPRAWA PLAGIATU KOREKTY TEKSTÓW.

Kontakt: poprawa.plagiat@onet.pl

 

od admina:

Dlaczego trzeba zwracać uwagę na plagiat, żeby nie przekroczył dopuszczalnych wartości?
Poprawa plagiatu – czy jest to w ogóle ważne, skoro tak dużo studentów się broni każdego roku? odpowiedź jest twierdząca. POPRAWA PLAGIATU KOREKTY TEKSTÓW.
Jest to ważne, ponieważ gdy jest za duży promotor może nie zaakceptować prac magisterskiej uznając, że student nie jest jej autorem, lecz skopiował ją z innych źródeł. najgorszym z możliwych przypadków jest skopiowanie tekstu z innej pracy. uczelniane systemy są w stanie porównać badany tekst z tym co już jest w jego bazie – czyli wcześniej już bronionymi pracami dyplomowymi. POPRAWA PLAGIATU KOREKTY TEKSTÓW.
Czy jest to konieczne by poprawiać takie teksty?
Tak – jeśli nie chcesz mieć problemów to musisz to wykonać.
Obowiązująca od października 2014 roku nowelizacja ustawy Prawo o szkolnictwie wyższym nakłada na uczelnie obowiązek sprawdzania prac dyplomowych jeszcze przed ich obroną, z wykorzystaniem programów antyplagiatowych. Programy te analizują teksty i wykrywają ciągi wyrazów identyczne ze znajdującymi się w internecie i udostępnionych bazach danych. Na Uniwersytecie Wrocławskim i Uniwersytecie Rzeszowskim korzystają z systemu „Plagiat.pl”, przez który przepuszczana jest każda praca licencjacka, magisterska i doktorska. Jeżeli analizowany tekst przekracza pewne współczynniki, to dziekanat informuje o tym promotora, zaś ten decyduje, czy są podstawy, aby uznać prace za nierzetelną albo dopuszcza ją do obrony. Czyli poprawa plagiatu to konieczność.
Najbardziej znany system anty plagiatowy można znaleźć na stronie www.plagiat.pl POPRAWA PLAGIATU KOREKTY TEKSTÓW.

http://pisanieprac.co/poprawa-plagiatu-korekta-tekstu/

Czyli poprawa plagiatu to znowu konieczność.
Na szczęście jest dużo ofert pomocy. Najlepsze znajdziesz na www.pisanieprac.co

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: poprawa.plagiat@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 27.09.2015

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 968


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik