PremiumPOPRAWA PLAGIATU PRACE MAGISTERSKIE

Cena: do negocjacji

POPRAWA PLAGIATU PRACE MAGISTERSKIE i inne.
Jestem zawodowym redaktorem tekstów. Współpracowałem z prasą, radiem i innymi mediami. Zajmuję się poprawą plagiatu oraz zmianami redakcyjnymi i korektami tekstów i artykułów.
Opracowuję materiały potrzebne „na wczoraj”. Oczywiście też takie potrzebne w zwykłym trybie na za jakiś czas. ( miesiąc,tydzień, na jutro, na dziś).
Plagiat w pracy magisterskiej, plagiat w pracy licencjackiej, plagiat w pracy inżynierskiej to często duży PROBLEM. No, niestety. Bywa, że praca nie zostaje zaliczona. Stąd moja oferta kompleksowa poprawa plagiatu, która jest też ofertą redakcji i korekty tekstu.
Pomagam też w pisaniu prac. Gwarantuję 100% dyskrecji we współpracy.
Wzory, których wykonania się podejmuję to usługa kompleksowa. Pisanie zgodne z tematem pracy, korekta i redagowanie tekstu oraz wszelkie uzupełnienia techniczne. Możliwość pomocy w pisaniu od planu do zakończenia materiału, po streszczenie i korektę według wskazówek klienta. Dbam o zgodność z wymogami wysłanymi przez klienta. Jest możliwość wglądu do powstałego materiału poprzez wysłanie darmowego fragmentu z całości części, na którą się umawiamy. Płatności ratalne, częściami.

Zajmuję się profesjonalną pomocą w pisaniu wzorów prac naukowych na wszelkie tematy i z różnych dziedzin naukowych takich jak: pedagogika, logistyka, zarządzanie, badanie rynku, giełda, psychologia, psychologia pracy i biznesu, ekonomia, socjologia, prawo, kulturoznawstwo, polonistyka, medioznawstwo, negocjacje, transport, technologia żywności, geodezja, historia, filozofia, logika, fundusze inwestycyjne, teologia, religie świata, poradnictwo zawodowe, terapie, recenzje książek, artykułów, historia sztuki, Unia Europejska, badania, opis badań, metodologie, wstępy, zakończenia, konspekty, plany prac, poprawa wymogów technicznych, robienie strony tytułowej, korekty stylistyczne, poprawki redakcyjne, nadanie spójnej koncepcji pracy.
Z wykształcenia jestem polonistą.
POPRAWA PLAGIATU PRACE MAGISTERSKIE to pomoc w korektach, poprawkach, zmianach tekstowych, zmianach merytorycznych, poprawie plagiatu, poprawie plagiatu w czasie ekstremalnym.
Pomoc w pisaniu wzorców prac magisterskich, prac licencjackich, prac inżynierskich, prac zaliczeniowych, esejów, referatów, prac magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, rozpraw, prac semestralnych i innych materiałów, na które jest zapotrzebowanie.
Wszechstronnie zajmuję się usługą jaką jest POPRAWA PLAGIATU w istniejących pracach. Mogę zająć się usługa na Państwa życzenie. Wykonuję poprawki, zmiany nawet bardzo wysokich współczynników plagiatu, cytatów i innych trudnych do przeredagowania miejsc materiału.
Moja usługa to wszystko, co trzeba wykonać ekstremalnie. opracowywanie materiałów w terminach krótkich, ekstremalnych lub nagłych.
Napisz do mnie. Im bardziej czytelny opis będzie z Twojej strony tym lepsza i szybsza moja reakcja. Odpowiem najszybciej jak mogę i pomogę jeśli tylko to będzie możliwe i pomóc najlepiej jak potrafię.

Kontakt: opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Paweł Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 04.09.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 812


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik