ZwykłePrace dyplomowe – z szacunkiem do Klienta

Cena: 12 zł

Nie reprezentuję żadnej firmy, z których wiele jest nieuczciwych. Jestem osobą prywatną, pisanie to moja pasja i z przyjemnością się tym zajmuję.
Pomogę napisać pracę dyplomową z różnych dziedzin, co umożliwiają mi szerokie horyzonty i zainteresowania. Proponuję bardzo przejrzyste warunki współpracy, a co ważne, przyjazne dla Ciebie.
W tej branży jest wielu oszustów, dlatego musisz mieć pewność, iż nikt Cię nie oszuka. Z tego względu ja nie pobieram zaliczek. Pracę piszę i wysyłam na własne ryzyko. Jeśli Ci się nie spodoba, to nie zapłacisz. Wtedy masz pewność, że będę się starał, aby się Tobie spodobał mój styl pisania.
Cenę ustalam na 12 zł/strona. Uważam, że nie jest wygórowana, w sam raz na kieszeń studenta. W tej cenie są już wliczone poprawki wskazane przez promotora, bo przecież nie będziesz płacić za moje błędy. To mój obowiązek, aby poprawić, jeśli coś źle wykonałem.
Co do plagiatu, to rzecz jasna, pracę piszę samodzielnie. Ty, zanim zapłacisz, możesz sprawdzić pracę w programie antyplagiatowym. Gdybyś miał/a z tym jakieś kłopoty, to Ciebie nakieruję.
Podchodzę z szacunkiem i zrozumieniem do każdego Klienta. Nie tłumacz mi się, dlaczego nie piszesz pracy samodzielnie. Przecież wiadomo, że jest wiele powodów. Ja zajmę się wszystkim od początku do końca, abyśmy razem byli zadowoleni ze współpracy.

E-mail: dobrypisarz@interia.pl

Imię/ nazwa firmy: Miłosz

E-mail: dobrypisarz@interia.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 05.10.2016

Cena: 12 zł

Liczba odsłon: 192


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik