ZwykłePrace magisterskie z ekonomii

Cena: tanio

Prace magisterskie z ekonomii

Zajmuje się szeroko pojętą pomocą przy pisaniu prac z ekonomii i dziedzin z ekonomią ściśle związanych. Chodzi o prace magisterskie, prace licencjackie, prace inżynierskie i zaliczeniowe. Pozostałe dziedziny jakimi się zajmuje to:

zarządzanie

zarządzanie zasobami ludzkimi,

zarządzanie projektami,

zarządzanie inwestycjami

zarządzanie w biznesie,

Marketing

ekonometria,

statystyka,

reklama

Public Relations (PR)

stosunki międzynarodowe

politologia,

mikroekonomia,

makroekonomia,

gospodarka

i inne.

Staram się nie ograniczać w jakimś sztampowym minimalizmie. DiY – czyli do it yourself to moje hasło odnośnie pisania prac.

Wielu studentów ekonomii myśli, że kończąc studia o takim profilu, często renomowane uczelnie, uniwersytety, akademie, czy szkoły prywatne za duże pieniądze, osiągnie szybko sukces w sferze zawodowej. Że pracodawcy już czekają na nich z otwartymi ramionami. No cóż, nie do końca tak jest, żeby nie powiedzieć, że jest zupełnie odwrotnie. Niemniej jednak warto kończyć ten kierunek, bo mimo wszystko trzeba zawsze konsekwentnie walczyć o swoje. Nawet praca  korporacji może mieć swoje plusy. Na pewno to miejsce, gdzie można piąć się do przodu, niekoniecznie „po trupach” jak to się zwykło w Polsce mówić. Oczywiście mówią to ci, którzy znają ten stan tylko z opowieści często kogoś kto ma bujna wyobraźnię. Ale dość wywodów.

Prace magisterskie z ekonomii z prace@email.com to kamień z serca

Imię/ nazwa firmy: prace

E-mail: prace@email.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 19.12.2015

Cena: tanio

Liczba odsłon: 375


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik