ZwykłePrace magisterskie prawo Warszawa

Cena: cena

Prace magisterskie prawo Warszawa – – – –
Ofertę swoją kieruję do studentów kierunku prawa (ale także administracji, stosunków międzynarodowych i politologii) studiujących nie tylko w Warszawie, ale tez na innych uczelniach w kraju (Kraków, Poznań, Wrocław, Szczecin, Gdańsk, Bydgoszcz, Lublin, Katowice i innych), poszukujących pomocy przy swojej dyplomówce. Ale pomocy nie byle jakiej. Mój cennik nie należy do najniższych, ale też też wiesz za co płacisz. Proste zasady współpracy. Ty informujesz mnie jakiej pomocy potrzebujesz, ja na to odpowiadam, ustalamy cenę i prowadzę Cie do satysfakcjonującego dla Ciebie finału. To Ty decydujesz, ze współpraca jest skończona. Na koniec polecasz mnie znajomym i wszyscy wspominają współprace z uśmiechem na ustach. Idealistycznie? Wcale nie. Dążę do takich rozwiązań, bo tylko wtedy czuje, że moja misja jest skończona.
Prace magisterskie prawo Warszawa to oferta dla wybrednych. Ale nie marud. Od razu zaznaczam, że nie współpracuje z ludźmi, którzy nie widzą czego chcą. Ja za nich nie mogę myśleć; ani też nie chcę. Ale jeśli wiesz czego chcesz, to pisz do mnie. Jeśli Twoje hasło to „płacę, ale wymagam”, to na pewno znajdziemy płaszczyznę do dialogu i konsensusu.

Na obrazku sprawiedliwość jest ślepa, ale ty masz wybór i możesz skorzystać z oferty klarownej, czystej, wręcz transparentnej, tak być był zadowolony.
Zapraszam

Imię/ nazwa firmy: prace

E-mail: prace@email.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 04.06.2016

Cena: cena

Liczba odsłon: 324


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik