Jako zespół profesjonalistów oferujemy pomoc w redagowaniu prac magisterskich, licencjackich, inżynierskich, zaliczeniowych. Każde opracowanie przygotowujemy pod indywidualne zamówienie Klienta i w ścisłej współpracy. Na rynku jesteśmy obecni od ponad 15 lat. Nasze atuty to doświadczenie, szeroka baza materiałowa, współpraca z wieloma firmami i instytucjami, profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta. Wysoka jakość, rozsądna cena i zadowolenie Klienta – to nasza misja!

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij:

http://redagowanieprac.com.pl./

Na polskim rynku działamy od ponad 15 lat. Od początku współpracujemy z kilkunastoma redaktorami, którzy rozwijają swoje kompetencje i kwalifikacje wraz z nami. Zlecając nam pomoc w realizacji Państwa zlecenia możemy zagwarantować, że zajmie się z nim osoba z tytułem przynajmniej magistra i z kilkuletnim doświadczeniem. Staramy się inspirować i motywować naszych redaktorów, aby swoją pracę wykonywali na jak najwyższym poziomie.
W swojej pracy korzystamy z szerokiego zaplecza materiałów, książek, raportów, opracowań, materiałów konferencyjnych. Dysponujemy szeroką bazą materiałów własnych, ale korzystamy również z bibliotek, głównie z zasobów Biblioteki Narodowej. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i różnymi placówkami, co umożliwia nam przeprowadzanie badań. W swojej pracy staramy się być elastyczni i nie zatrzymywać się na określonym poziomie. Nasi redaktorzy uczestniczą w konferencjach, publikują w punktowanych czasopismach, piszą recenzje nowych książek naukowych, które pojawiają się na rynku. Zależy nam na jak najwyższym poziomie świadczonych usług w związku z czym przywiązujemy wagę do kwalifikacji i kompetencji naszych redaktorów.
Zajmujemy się pomaganiem w redagowaniu różnego rodzaju prac licencjackich, magisterskich, zaliczeniowych oraz inżynierskich. Wszystkie przygotowywane przez nas teksty mają wysoką wartość merytoryczną, ponieważ posiadamy szeroki dostęp do różnego rodzaju źródeł naukowych i duże doświadczenie w tworzeniu tekstów. Realizujemy również zlecenia dotyczące pomocy w zredagowaniu pracy po angielsku oraz przygotowaniu projektów praktycznych.
Nasza oferta dotyczy nie tylko pomocy w redagowaniu różnego typu prac, ale również pomocy i konsultacji w następującym zakresie:
• Jakości merytorycznej i stylistycznej,
• Układu graficznego,
• Stworzenia bibliografii,
• Propozycji badań,
• Oryginalności,
• Korekcji tekstu,
• Poprawności technicznej,
Podpowiemy Ci także w jaki sposób wstawić przypisy, jaki rodzaj badań będzie najlepszy dla danego tematu, czy w jaki sposób dostosować pracę do wymagań uczelni. Masz z tym problem?

Napisz do nas !!!

Każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie a na cenę końcową wpływają takie czynniki jak rodzaj zlecenia, dziedzina, dostępność materiałów, termin. Staramy się jednak, aby nasze ceny były dla Państwa przystępne.

 

Tel.: 508 453 729 PN-PT – 11.00 – 17.00. Ze względu na charakter pracy (przebywanie w czytelni, bibliotece) nie zawsze jest włączony, ale jeżeli zajdzie taka potrzeba prosimy o maila – umówimy się na konkretną godzinę.

 

Jesteśmy zarejestrowaną, legalnie działającą firmą. Podejmując współpracę z nami macie Państwo gwarancję wysokiej jakości świadczonych przez nas usług oraz bezpieczeństwo wpłaconych środków. Istnieje możliwość podpisania umowy.