ZwykłeProfesjonalna pomoc w pisaniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych…

Cena: do uzgodnienia

Witam,
jestem absolwentką pedagogiki społecznej oraz biblioterapii z osobami niepełnosprawnymi i niedostosowanymi społecznie. Oferuję rzetelne i kompleksowe pisanie następujących prac:
– Prace Semestralne z różnych dziedzin, oparte o materiały źródłowe zawierające literaturę przedmiotu, czasopisma i gazety, a także oficjalne strony internetowe.
– Prace Zaliczeniowe z wielu dziedzin naukowych, pisane przy wykorzystaniu różnego rodzaju materiałów.
– Konspekty zawierające wstęp, spis treści i podsumowanie, a także bibliografię zawierającą zarówno pozycje książkowe, artykuły prasowe jak i źródła internetowe. Mają one stanowić ogólny zarys pracy, przedstawiać główne cele, założenia i hipotezy stawiane przez autora.
– Scenariusze z zajęć socjoterapeutycznych, biblioterapeutycznych, bajkoterapeutycznych oraz scenariusze z zajęć bibliotecznych i z zajęć przedszkolnych.
– Plany prac zawierające tematy rozdziałów i podrozdziałów, a także propozycje materiałów przydatnych do sporządzenia bibliografii nawiązującej do tematu pracy.
– Prace licencjackie z różnych dziedzin, o objętości sugerowanej przez zleceniodawcę.
– Wypracowania, opracowania, referaty.

Wszystkie prace są pisane bezpośrednio przeze mnie, dzięki czemu masz gwarancję oryginalności i pomocy z mojej strony. Cena do uzgodnienia.
W razie pytań proszę o kontakt.
Pozdrawiam
Ania

Imię/ nazwa firmy: Anna

Telefon: 669116000

E-mail: anusia2401@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 06.09.2016

Cena: do uzgodnienia

Liczba odsłon: 360


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik