PolecanePrzejrzyste, uczciwe warunki – 17 zł/strona, bez zaliczek, poprawki bez dopłat

Cena: 17 zł

Nie masz czasu na pisanie? Szukasz bezpiecznej i spokojnej współpracy? Na różnych portalach ceny są wysokie ze względu na prowizję pobieraną przez redakcję. U mnie nie płacisz prowizji, dzięki czemu mogę zaoferować niższą cenę przy tej samej jakości usługi.
Bezpieczne i przejrzyste warunki:
1. Bez zaliczek. Płacisz po przeczytaniu i zaakceptowaniu tekstu. Możesz skonsultować z promotorem i zapłacić po akceptacji tekstu. Możesz się rozmyślić i nie zapłacić. Nie pospieszam z płatnością
2. Płatność ratalna, czyli po każdym rozdziale.
3. Bezpłatne poprawki na każdym etapie pisania. Są osoby, które zgłaszają się z poprawkami po roku i również oczywiście mogą na nie liczyć.
4. Spokojna współpraca, bez żadnych zobowiązań. Pełna anonimowość.
5. Kompleksowe pisanie, razem z przypisami i bibliografią.
6. Cena 17 zł/strona, bez prowizji. Jest to kwota ostateczna, nie podlega podwyższeniu. Niektórzy mówią, że za mało, ale tyle dostaje właśnie redaktor na innych znanych portalach, gdzie pobierana jest prowizja przez właściciela. Ja działam samodzielnie bez prowizji, stąd ta cena może być bardziej przystępna.
7. Antyplagiat sprawdzasz samodzielnie, albo zrobi to uczelnia. Gdyby praca mimo starań nie przeszła przez system, to poprawiam, albo w ciągu 7 dni od dostarczenia raportu otrzymujesz zwrot całości wpłaconych pieniędzy.

Sprawdź sam/sama:

Strona: twojpisarz.pl
Kontakt: redakcja@twojpisarz.pl

Imię/ nazwa firmy: Twój Pisarz

E-mail: redakcja@twojpisarz.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 06.09.2022

Cena: 17 zł

Liczba odsłon: 612


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik