PremiumRecenzje referaty eseje

Cena: do negocjacji

Mogę pomóc w opracowaniu, stworzeniu recenzji książki, filmu, spektaklu, płyty, koncertu. Zajmuję się również pisaniem referatów, esejów szczególnie z dziedzin takich jak: kulturoznawstwo, historia, filmoznawstwo.
Mam na swoim koncie wiele napisanych artykułów prasowych oraz naukowych. Recenzje referaty eseje.
Każdy tekst jest moim w pełni autorskim dziełem. Staram się aby moje materiały przedstawiały jak najwyższą jakość merytoryczną i redakcyjną.

Jeśli mają Państwo do mnie pytanie zapraszam na: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Recenzja (z łacinskiego recensio oznaczającego ‘spis ludności, przegląd’, w języka polskiego za pośrednictwem niem. Recension) – analiza i ocena dzieła artystycznego, naukowej publikacji , projektu, poradnika, wystawy, przedstawienia , publikacji multimedialnej itp. Pełni funkcję informacyjną, wartościującą i postulatywną, nakłaniającą lub zniechęcającą. Recenzje referaty eseje.

Recenzja odnosi się do aktualnych zjawisk artystycznych i naukowych. Jest gatunkiem o schematycznej strukturze: zawiera elementy informacyjne, analityczno-krytyczne i oceniające. Kompozycja recenzji jest dostosowana do wymogów tematycznych dzieła, określonego odbiorcy, specyfiki medium, w którym recenzja jest publikowana. Krytyczne lub pozytywne omówienie utworu artystycznego lub naukowego, którego celem jest poddanie ocenie wartości tego dzieła w oparciu o powszechnie przyjęte kryteria lub w sposób czysto subiektywny.

Recenzje referaty eseje.

Referat to  opracowanie zagadnienia przedstawione na piśmie bądź wygłoszone w gronie zainteresowanych.

Esej to forma literacka lub literacko-naukowa, prezentująca punkt widzenia autora. Esej poruszać może tematykę filozoficzną, społeczną bądź artystyczną, być formą krytyki literackiej, manifestu politycznego lub dotyczyć innych refleksji autora.

Badacze wciąż mają problem z określeniem, czym tak naprawdę jest esej. Uważa się nawet, iż jego zdefiniowanie jest niemożliwe, dlatego zamiast szukać uogólnień, powinno się zająć badaniem poszczególnych tekstów eseistycznych.

 

 

Imię/ nazwa firmy: Maria Prusik-Jagiełło

E-mail: maria.prusik.jagiello@gmail.com

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 18.10.2015

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 1120


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik