PremiumSZYBKIE TERMINY PISANIE DORADZANIE POPRAWA

Cena: do negocjacji

Masz przysłowiowy „nóż na gardle”? Termin Cię goni? Nie zauważyłeś, że minęło już dużo czasu a Ty nadal stoisz w miejscu ze swoją pracą naukową? A może w ogóle o niej zapomniałeś i nie wiesz o czym ma być?
Dobrze trafiłeś, bo właśnie my zajmujemy się zawodowo pomocą w pisaniu, opracowywaniem materiałów, doradztwem z zakresu wyboru tematyki, pomocą w pisaniu, korektą istniejących tekstów. Jesteśmy redaktorami tekstów.
Czy teraz przyda się Wam nasza pomoc?
Usługi przez nas proponowane to wszelkiego typu usługi korektorskie, pisarskie (literackie) oraz redaktorskie tekstów.
Mogą Państwo u nas zamówić esej, recenzję filmu, książki, wystawy plastycznej lub wybranego artykułu czy szkolenia.
Nasza praca to opracowywaniu materiałów na życzenie klienta, pomoc w pisaniu materiałów i tekstów wszelkiego rodzaju i kategorii, z różnych dziedzin.
Wycena usługi zależy od:
Ilości stron
terminu
trudność realizacji zamówienia
Trudności związanej z dziedziną lub słabym dostępem do materiałów
Ilością zgłaszanych poprawek i korekt.
Itd…
W naszych szeregach redaktorskich są: prawnicy, psychologowie, poloniści, historycy, marketingowcy, ale też filmoznawcy, filolodzy, filozofowie, teatrolodzy i muzykolodzy, kulturoznawcy i świetni logistycy.
Dziennikarstwo, stosunki międzynarodowe, europeistyka
to jedna z naszych form usług pomocy w pisaniu. Możemy Ci pomóc w: pisaniu prac magisterskich z dziennikarstwa i stosunków międzynarodowych, pisanie prac licencjackich Unia Europejska, pisaniu referatów, pisaniu esejów, pisanie zaliczeniówek dziennikarstwo, stosunki międzynarodowe, politologia.
Poza tym oczywiście pomoc w pisaniu wszelkich materiałów tematycznych, artykułów, referatów, prac semestralnych oraz wszelkich zaliczeniówek.
jesteśmy w stanie pomóc w pisaniu prac z psychologii, socjologii, marketingu. Pomoc w pisaniu z takich dziedzin jak : reklama i jej najnowsze narzędzia, social media, social business budowa monitoring marki, urządzenia mobilne.
Przeprowadzić możemy badania, tworzyć ankiety, wywiady, opracowujemy metodologie badań, piszemy plany, streszczenia, wstępy, zakończenia, robimy korekty, poprawiamy plagiat.
Gwarancja jakości i sukcesu.
Możecie zamówić poprawę plagiatu w istniejącym już tekście czy materiale lub pracy. Redaktorzy, którzy z nami współpracują zajmują się tym w sposób profesjonalny i szczegółowy.
Każdy rodzaj problemu klientów rozpatrujemy w sposób indywidualny. nasza współpraca ma być udana i dla obu stron zadowalająca. Utrzymujemy z klientami stały kontakt mailowy. Aż do skutecznego rozwiązania sprawy.
Przy opracowaniu materiału w jakiejś całości najpierw klientowi wysyłamy fragmenty do wglądu.
Kontakt on-line całą dobę:
pomocni.redaktorzy@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Edmund Warzyk

E-mail: pomocni.redaktorzy@wp.pl

Załącznik: Kliknij by pobrać

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 18.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 423


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik