PremiumTANIE OPRACOWANIE PISANIE REDAGOWANIE

Cena: do negocjacji

Jestem Janusz, z wykształcenia filolog i socjolog. Wzory, których wykonania się podejmuję to usługa kompleksowa, jeśli tego życzy sobie klient. Pisanie zgodne z tematem pracy, korekta i redagowanie tekstu. Pomoc w pisaniu od planu do zakończenia materiału, po streszczenie i korektę według wskazówek klienta. Ważna jest dla mnie zgodność z wymogami wysłanymi przez klienta. Daję możliwość wglądu do powstałego materiału poprzez wysłanie darmowego fragmentu z całości części, na którą się umawiamy. Płatności ratalne, częściami. 100% dyskrecji.
Oferta to pisanie prac licencjackich, pisanie prac magisterskich, pisanie prac zaliczeniowych, pisanie prac inżynierskich, pisanie prac semestralnych.
Mogę pomóc w opracowaniu materiału, którego potrzebujesz na za miesiąc, za tydzień, na jutro albo nawet na dziś. Zajmuję się profesjonalną pomocą w pisaniu wzorów prac naukowych na wszelkie tematy i z różnych dziedzin naukowych takich jak:
ekonomia, logistyka, zarządzanie, badanie rynku, giełda, psychologia, psychologia pracy i biznesu, socjologia, prawo, kulturoznawstwo, polonistyka, medioznawstwo, negocjacje, transport, technologia żywności, rolnictwo, geodezja, historia, filozofia, logika, fundusze inwestycyjne, teologia, Unia Europejska, religie świata, poradnictwo zawodowe, terapie, recenzje książek, filmów artykułów, historia sztuki, badania, wyniki badań, metodologie, wstępy, zakończenia, konspekty, plany prac, poprawa wymogów technicznych, korekty stylistyczne, poprawki redakcyjne, wyjustrowanie, nadanie spójnej koncepcji pracy.
Aktualnie studiuję psychologię i marketing z zarządzaniem.

W moich usługach znajduje się pomoc w opracowaniu prac magisterskich, prac licencjackich, prac inżynierskich, prac zaliczeniowych, esejów, referatów, prac magisterskich, licencjackich, artykułów naukowych, rozpraw, prac semestralnych i innych materiałów, na które jest zapotrzebowanie. Tanie opracowanie pisanie redagowanie.
Wszechstronnie zajmuję się usługą jaką jest POPRAWA PLAGIATU w istniejących pracach. Mogę zająć się usługa na Państwa życzenie. Robię poprawki, zmiany nawet bardzo wysokich współczynników plagiatu, cytatów i innych trudnych do przeredagowania miejsc materiału.
Podstawową usługą jest opracowywanie materiałów w terminach krótkich, ekstremalnych lub nagłych. Można do mnie napisać i przedstawić jak najdogłębniej swój problem, zadać wszelkie potrzebne pytania. Im bardziej czytelny opis z Państwa strony tym lepsza i szybsza moja reakcja. Postaram się odpowiedzieć jak najszybciej i pomóc jeśli tylko to będzie możliwe i pomóc najlepiej jak potrafię.
Zapraszam do współpracy ze mną:
Kontakt ze mną on-line:
opracowania.materialy@onet.pl

Imię/ nazwa firmy: Janusz Kulik

E-mail: opracowania.materialy@onet.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 01.10.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 911


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik