PremiumZDĄŻYĆ Z PISANIEM PRAC PRZED WAKACJAMI

Cena: do negocjacji

Już niedługo wakacje. Chcesz spędzić je pewnie w dobrym humorze, pięknych miejscach przy ładnej pogodzie już jako magister? Ale na razie niewiele zrobiłeś w sprawie napisania swojej pracy?
Jeśli tak, to być może to ogłoszenie jest skierowane do Ciebie.
Zajmuję się udzielaniem korepetycji studentom, którzy chcą lepiej i sprawniej pisać swoje prace. Zapewniam materiały i artykuły na bardzo wysokim poziomie merytorycznym, poprawnościowym pod względem stylistycznym, interpunkcyjnym i technicznym. Udzielam dyskretnej pomocy w pisaniu prac magisterskich, licencjackich i inżynierskich z bardzo wielu dziedzin naukowych.
Na życzenie klienta mogę zająć się opracowaniem całości lub wybranej części materiału, który jest mu potrzebny. Mogę też wykonać korekty tekstów już istniejących albo istniejących częściowo.
Moja usługa nie jest najtańsza, ale adresuję ją do klientów, którzy chcą otrzymać materiały na najwyższym poziomie. Są one po prostu dobre, solidnie i rzetelnie opracowane źródłowo oraz tematycznie. Pozbawione są plagiatu.
Moja usługa to oferta dla ciebie, osoby zajętej pracą, rodziną, zajęciami życia codziennego. I dla Ciebie studencie, który nie masz do pisania jeszcze cierpliwości. Wszystkich staram się zrozumieć i wszystkim pomóc jak najlepiej potrafię. Pomagam też pisać recenzje, eseje, prace semestralne, prace zaliczeniowe z różnych dziedzin. Jestem w stanie przygotować profesjonalną prezentację multimedialną od początku lub według wybranego przez Państwa tekstu, materiału.
A to przykłady dziedzin jakimi się zajmuję
Ekonomia, ekologia, logistyka, zarządzanie, marketing, media, social media, pedagogika, socjologia, filmoznawstwo, bankowość, prawo, dziennikarstwo, filozofia, historia, transport, muzykologia, handel, europeistyka, stosunki międzynarodowe, metodologie, wykonywanie badań, pisanie ankiet, wywiadów i inne.
Możliwe jest też pisanie do mnie w sprawie propozycji tematycznych jeśli Państwo jeszcze sami nie wybrali tematyki lub konkretnego tematu pracy lub zaliczeniówki.
Mogą mi Państwo zlecić również samą poprawę plagiatu. Jestem gotowa to wykonać nawet jeśli współczynniki plagiatu są bardzo wysokie a tekst trudny do redakcji a termin na już.
Zakres moich usług jest szeroki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, co go interesuje i co mu jest potrzebne.

Jeśli uznali Państwo moją propozycję za atrakcyjną dla siebie proszę pisać i pytać:
pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Imię/ nazwa firmy: Aneta Plaszak

E-mail: pomocna.aneta.pracepisemne@wp.pl

Data wygaśnięcia ogłoszenia: 27.11.2016

Cena: do negocjacji

Liczba odsłon: 458


Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

    Imię (wymagane)

    Adres email (wymagane)

    Treść wiadomości

    Załącznik