Poprawki pracy naukowej

Poprawki pracy naukowej

 

Czasami zdarzają się takie przypadki, że chociaż nasza praca magisterska, praca licencjacka lub praca inżynierska jest gotowa i wydaje nam się, że zakończyliśmy pracę nad nią to jednak od promotora czy z uczelni otrzymujemy informacje, że potrzebne są poprawki pracy naukowej, naszej własnej, która wydawała się przecież świetna.

Jeśli jeszcze nie mieliście z tym do czynienia to kilka porad o jakie poprawki możecie być poproszeni, na co macie się nastawić jeśli chodzi o poprawki pracy naukowej.

Bardzo często występują w pracy duże współczynniki plagiatu, co oznacza, że tekst naszej pracy pokrywa się jeden do jednego w tekstem innego autora niż my, więc mamy problem.

http://poczta.onet.pl/thumb.html?kid=8274109&mid=124677565&partPath=2&size=800x600&onError=404

Plagiat w pracy magisterskiej, plagiat w pracy licencjackiej a także plagiat w pracy inżynierskiej jest niedopuszczalny. Trzeba się go pozbyć.

Są różne sposoby na pozbycie się plagiatu w pracy lub na jego zminimalizawanie. Tu znajdziesz szczegółowy opis:

http://pisanieprac.co/poprawa-plagiatu-korekta-tekstu/

Ale poprawki pracy nie muszą dotyczyć tylko redukcji wskaźnika plagiatu. Mogą to być też po prostu poprawki stylistyczne. Co zrobić żeby poprawić swój styl pisarski pisaliśmy już, więc więcej na ten temat znajdziesz pod adresem:

http://pisanieprac.co/pisanie-prac-a-czytanie/

Jeśli taka porada zawiedzie albo jest na nią zbyt późno to najlepiej zgłosić się do firmy lub osoby prywatnej, która zajmuje się poprawkami stylistycznymi zawodowo, robi to dobrze ale też w miarę szybko.

Może jednak być też tak, że pracy potrzebny jest lepszy wygląd, bo są w niej spore braki techniczne i nie wygląda na pracę estetycznie wykonaną. Na przykład tekst nie jest wyjustrowany, odstępy pomiędzy wyrazami są nierówne, tabele wyglądają tak, że żal patrzeć itd.

A może chodzi o poprawki merytoryczne, czyli takie, które wymagają dobrej znajomości Twojego tematu. Bo zlikwidować trzeba błędy związane z merytoryką pracy, np. znaleźć nowsze materiały, poprawić nieścisłości tematyczne, uzupełnić fragmenty o nowe, ważne dla całości informacje.

Na stronie:

http://pisanieprac.co/

znajdziesz wielu fachowców w swojej dziedzinie. Znajdzie fachowców w dziedzinie pedagogiki, logistyki, ekonomii, prawa, ekologii, rehabilitacji, marketingu i zarządzania, pielęgniarstwa i wielu innych. Zapraszamy na stronę

http://pisanieprac.co/